وب سایت طب تبریز، طب سوزنی، طب سنتی، حجامت، ماساژ درمانی

  راه حل های خاص صنعت


  س. همه‌گیری ویروس کرونا چه چالش‌هایی را برای کارگزاری ایجاد کرده است؟
  الف. مقرراتی که در سرتاسر جهان اغلب روزانه یا در زمان کوتاهی تغییر می کنند. هر کشوری دارای معافیت ها و شرایط متفاوتی است  بلیط هواپیما   که گاهی اوقات ترکیب با ملیت مسافران را دشوار کرده است. بسته شدن حریم هوایی در برخی کشورها نیز در سال گذشته چارترها را چالش برانگیزتر کرده است و متأسفانه امکان برخی پروازها را فراهم نکرده است.


  س. هواپیمای مورد علاقه شما چیست و چرا؟
  A. Piaggio Avanti. این Executive Prop ممکن است زیباترین جت خصوصی نباشد که از بیرون به آن نگاه کنید، اما آنچه که ممکن است در نمای بیرونی فاقد آن باشد، مطمئناً در داخل آن را جبران می‌کند، و در داخل شبیه یک جت سایز متوسط ​​خوب به نظر می‌رسد. من هرگز این هواپیما را برای مشتری رزرو نکرده بودم، اما پس از اینکه این امتیاز را داشتم که از داخل آن را ببینم و از داخل آن را ببینم، با خوشحالی آن را توصیه کردم و از آن زمان چندین بار آن را فروختم. به مشتریانم این جت را توصیه کرده ام که همه آن را دوست داشته باشند.تیم حمل و نقل ما به طور منظم برای تحویل محموله به و از مکان های صعب بلیط هواپیما مشهد تهران  العبور که ممکن است دسترسی به آنها چالش برانگیزتر باشد کار می کند. تیم حمل و نقل ما به طور مکرر به مناطق مختلف آفریقا، چین، خاورمیانه، اروپا و اقیانوس آرام، از و حتی از طریق آن، اجاره کرده است. حتی در مناطقی که تحت تأثیر بلایای طبیعی یا با محدودیت‌های سفر قرار گرفته‌اند، تیم باربری ما برای کسانی که نیاز به ارائه کمک‌ها و منابع حیاتی و ضروری دارند، راهگشا بوده است.

  اغلب ما راه حل های حمل و نقل محموله را برای بخش نفت، گاز و انرژی ارائه می دهیم، که اغلب شامل تحویل محموله های فوری به سایت های دور افتاده و مکان های دریایی است. هنگامی که تیم باربری ما درخواستی مبنی بر انتقال شش قطعه تجهیزات نفت و گاز از ایالات متحده به نواکشوت دریافت کرد، تیم باربری موریتانی به این نتیجه رسید که به دلیل عدم وجود سرویس باربری برنامه ریزی شده به این مقصد دورافتاده، به یک راه حل منحصر به فرد منشور هیبریدی نیاز است. ابعاد بزرگ محموله تیم‌های باربری ایالات متحده و آلمان ما با یکدیگر همکاری کردند تا فوراً این محموله حیاتی را در پرواز بعدی بوئینگ B747F از هیوستون، TX به اروپا و اتصال یکپارچه به یک هواپیمای باری اختصاصی AN-26 به مقصد نواکشوت، موریتانی، ترتیب دهند. علاوه بر این،

  مقالات برتر سایت

  © 2023 تمام حقوق این سایت برای تبریز طب محفوظ می باشد
  اجرا:خرید بک لینک آی آر

  Please publish modules in offcanvas position.